|
|
W kolorze miłości

W kolorze miłości

czyli wesele w czerwieni.

Czerwony kojarzy się z miłością, namiętnością, ognistym uczuciem oraz ciepłem ogniska domowego. Wydaje się to być idealny kolor przewodni na ceremonię ślubną. Czy rzeczywiście tak jest?

Czerwień to niewątpliwie bardzo charakterystyczna i intensywna barwa. Rozpala zmysły, przykuwa uwagę i cudownie kontrastuje z bielą. Będzie idealną propozycją dla oryginalnych oraz odważnych Par Młodych, które powinny jednak pamiętać o umiejętnym wkomponowaniu jej w aranżację całej uroczystości. Kolor ten nie powinien dominować, ponieważ jego nadmiar, zamiast zdobić, będzie raził nasze zmysły. Już na samym początku powinniście wybrać, które dodatki chcecie mieć w tej barwie, aby nie przesadzić z ilością czerwonych elementów. Jeżeli zdecydujecie się na zestawienie czerwieni z bielą, to należy zachować umiar, aby Wasze wesele nie zamieniło się w święto narodowe 🙂

Uroczystość ślubna w czerwonych barwach zaskakuje i podkreśla jej oryginalny charakter. To kolor, który sprawi, że ślub oraz wesele stanie się wydarzeniem doniosłym, pełnym klasy i elegancji.

Sprawdź inne galerie i zainspiruj się

A nuż róż?
czyli wesele w odcieniach różu.
PasteLOVE
czyli wesele w pastelowych kolorach.